top of page

זיו קריכלי

מעצבת פנים

בנימה האישית מקצועית , כל מעבר מגורים שלי, והיו כמה במספר בתקופת ההכרות עם סאלי, לא היססתי לקחתה לייעוץ עוד בטרם רכישת הנכס או המעבר בשכירות.

 

הדיוק בייעוץ תמיד היה ללא פגם ומפתיע כל פעם מחדש ברמה העיצובית, ברמה האנרגתית, ברמה האישית וההשפעה הניכרת בכלל דפוסי החיים.


סאלי שינתה בי לא מעט מתפיסות המחשבה וההבנה גם בסוגייות של משפחה, וכאם חד הורית בכל הכרוך בתנהלות עם ילדי.


הכרותי עם סאלי מתפרשת על כ-15 שנה. כמעצבת פנים במקצועי תחום עיצוב הפנים והאדריכלות הפגישו פעמים רבות עבודה משותפת עם סאלי. עבודה מלאה במקצועיות, דיוק, רגישות והרבה תובנות. לא פעם הפנתי את לקוחותי לייעוצה של סאלי בפאנג שוואי, החיבור מולה תמיד היה מיידי, תקשורת בין אישית זורמת ומלאה בהשראה. התוצאות והתהליך איתגרו לא פעם, ועם זאת תמיד יצאו מוצלחות ולשביעות רצון לקוחותי. חייבת לציין כי חלק מלקוחותי החוזרים חזרו אף לסאלי לקבלת שרותיה בשנית בלי למצמץ... הדרך עובדת.


סאלי בכל פרוייקט מפתיעה אותי מחדש. מאתגרת, ועם זאת התוצאה תמיד יוצאת נפלאה ומוצלחת ללקוחותי בפרט ולי כמעצבת פנים בכלל.


כלל הפרוייקטים שלי עם סאלי מגוונים ומותאים אישית לאופיו, צרכיו וטעמיו של הלקוח, בהתאמה מלאה לחזון של משרדי  ולשרותי מול לקוחותי. כל פרוייקט ייחודי וייעדוי בתכנון, בסגנון, בחומרים, ובצבעוניות מה שמאפשר לי וורסטיליות וגיוון בפרוייקטים אך עדיין בהתאמה לקו העיצובי שלי.

ענת צימט

יועצת משפטית

הכרתי את סאלי לפני עשר שנים כשעיצבתי את הדירה הראשונה שלי, ומייד התאהבתי. הדיוק ,העומק והאישיות המיוחדת שלה שבחכמה ורגישות רואה הכל. הרגשתי שבשניה היא זיהתה את הצרכים שלי ושל משפחתי  וידעה להביא אותם לידי ביטוי גם בבית בצורה שהשפיעה עלינו באופן כמעט מיידי.

 

העבודה המשותפת עם המעצבת שלי וקבלת ההחלטות המונחית הובילה את עיצוב הדירה להרמוניה מיוחדת שעד היום גורמת להתפעלות ויוצרת תחושה טובה וזרימה אצל כל מי שנכנס. מאז כבר הספיקה סאלי ללוות אותי גם בשיפוץ הדירה ועכשיו בתכנון בית המגורים החדש.


 מעבר לפנג שוואי סאלי מכניסה גם ראייה מיוחדת פנימה אל תוך היחסים בבית, אל הזוגיות המשפחתיות, ההורות ואפילו הקריירה, ובכך הצליחה ליצור דינאמיקה אחרת ונכונה יותר בין הילדים שלנו כשעזרה לקבוע את סידור השינה בבית ואפילו בזוגיות החל משלב תהליך קבלת ההחלטות בבניה וכלה בהעצמת האיזורים הזוגיים בבית והשפעה על השיח ביננו בדרכה החכמה. בקיצור, מומלץ מאוד!!! חוויה חובה שאני אישית לא זזה בלעדיה.

יעל ריבר

אדריכלית פנים

אחרי יותר מ20 שנות נסיון כמעצבת פנים ניגשתי לתכנן את הבית שלי והרגשתי שהלכתי לאיבוד. 

 

סאלי הצליחה להראות לי את הדרך ,ליוותה אותי עם המון סבלנות, מקצועיות ותשוקה. סאלי פתחה את החלל של הדירה וגם פתחה לי את הלב. סאלי הכניסה המון אור לדירה, חיים והכי חשוב נתנה לה נשמה.


העבודה עם סאלי הינה חוויה בלתי נשכחת, תענוג מכל רגע. משלב התכנון הראשוני עד הפריט האחרון שבחרנו ביחד, קיבלתי המון ביטחון וידעתי שכל החלטה היתה נכונה ומדוייקת.


סאלי אין לי מספיק מילים להודות לך..
אני מאחלת לנו שיהיו עוד המון פרוייקטים משותפים ביחד.

עידן גיל רגב

לקוח מרוצה

סאלי ביצעה עבורי מספר בדיקות ותיכנונים שהוכיחו עצמם בצורה מיטבית לאורך שנים. ברגישותה וראייתה המדוייקות והמקצועיות בה היא משלבת ידע וחוכמה, יצרה עבורי סאלי מרחב מחיה רגוע ושליו שכל מי שנכנס ומבקר מציין את האנרגיה הרגועה השורה על המקום. באחד המקרים הזהירה אותי סאלי משימוש באזור מסויים בבית, שימוש שעשיתי לאורך תקופה לא קצרה, והסבירה שתוצאת שימוש באזור זה עלולה להביא לבעיות רפואיות ספציפיות. היא הנחתה אותי לגבי השינויים הנדרשים והמליצה על פתרונות.  יישמתי את המלצותיה ובדקתי רפואית את האזהרות שלה. סאלי צדקה. הבדיקות חשפו בעיה בשלב ראשוני שטופלה מידית. הרופא שאל למה הגעתי להיבדק ולמשמע התשובה הוא ביקש את פרטיה של סאלי. מקצוענית. רגישה. בעלת ידע מולטי דיסיפלינארי ייחודי ומעמיק. ממליץ בחום על יכולותיה.

ענת גרינברג

מנהלת מרכז Evergreen

החלטתי להגשים חלום ולהקים מרכז לרפואה משלימה ולאורח חיים בריא בהוד השרון. רכשתי נכס בקומה חמישית של בניין עסקים בפארק ההייטק של הוד השרון והיה לי מאוד חשוב לקבל ייעוץ פאנג שוואי כדי להביא אנרגיות טובות של בריאות, פרנסה, שפע, שמחה ואהבה למקום.


הזמנתי את סאלי והיא נתנה לי המלצות מאוד מפורטות לגבי העיצוב של המקום, מיקום כל חדר, מיקום הריהוט, הצמחייה, התאורה, וחשבה על כל פרט ופרט. המרכז שלי פועל כשנה, ונמצא בצמיחה מתמדת, כל מי שנכנס מדבר על האנרגיות הטובות והמזמינות שיש במקום וזה מזכיר לי את סאלי בכל פעם.


אני ממליצה על סאלי בעיניים עצומות, היא מקצועית מאוד, נעימה, ואני יכולה להגיד בפה מלא שבלעדיה המקום לא היה נראה כפי שהוא נראה היום. תודה רבה סאלי!

ג'ני ברמן

אנליסטית כלכלנית

סאלי היקרה, אני מודה ליקום על פגישתנו, ההיכרות והעבודה איתך הביאו לביתנו ביטחון, בריאות, שמחה ופרנסה.


את בן אדם קסום שמשרה סביבך אווירה של חום, אהבה, אכפתיות ושלום.


יש לך שילוב מנצח של חוש אסתטי מפותח יחד עם סופר מקצועיות בנושא פנג שוואי.


תודה על השינויים החיובים שהכנסת לחיים ולבית שלנו!!

מייק פלידרבאום

לקוח מרוצה

סאלי משתמשת באמנות העתיקה של הפנג שוואי, שמגלה את הסודות לחיים טובים יותר ושיפור מערכות היחסים בבית ובעבודתך. היא מעירה את אותם אנשים ברי מזל שנקראו בדרכה ואמיצים מספיק לקחת אחריות ולצאת מהחושך שלהם לאור. היא קוסמת עם מגע קסום ואינטואיטיבי. היא מרחפת בביתך, משאירה אחריה פניני חוכמה מעשית בכך שהיא מעצבת מחדש את חייך מבפנים.

סאלי עזרה לי להרגיש משהו שמעולם לא חוויתי: הרצון לחיות במקום אחד לנצח. מצאתי את הבית. אהיה בתודה נצחית על ששינתה את חיי.

ד״ר אואנה מאייר

מנתחת פלסטית

מדויקת, מקצועית, אחת ההשקעות הטובות ביותר שביצעתי. עברתי עם משפחתי לבית חדש בשכירות. שמעתי על פנג שוואי כדי לשפר את שינה של ילדים וזה עורר את סקרנותי. עם זאת עם כל הוצאות המעבר והידיעה שהמקום הזה היה זמני בלבד, היססתי לגבי השקעה בייעוץ פנג שוואי. עשיתי קצת מחקר בגוגל ונתקלתי בסאלי. אחרי שפגשתי אותה, אני יכולה לומר שגוגל העניק לי מתנה. הייעוץ כלל 2 פגישות ועבודה בין השניים. היא בחנה בפירוט את כל פינות הבית והיא נתנה לי עצות מצוינות כיצד ליצור הרמוניה של המקום בהתאם לאופי של כל בני המשפחה. הרבה מעבר לעיצוב, סאלי השתמשה בשלל כלים שהיא יודעת לעזור לנו עם המשפחה, הנישואין, הבריאות והקריירה. פגישה אחת השפיעה יותר מריבוי ייעוצים שהתנשאתי בעבר. בן זוגי, שבדרך כלל לא מתעניין בדברים מסוג זה, ממש התרשם.  החיים נתנו לי מתנה אמיתית לפגוש אותה ואני אמשיך להתייעץ איתה בעתיד. אני ממליצה על סאלי מעומק ליבי!

bottom of page