זיו קריכלי

מעצבת פנים

בנימה האישית מקצועית , כל מעבר מגורים שלי, והיו כמה במספר בתקופת ההכרות עם סאלי, לא היססתי לקחתה לייעוץ עוד בטרם רכישת הנכס או המעבר בשכירות.

 

הדיוק בייעוץ תמיד היה ללא פגם ומפתיע כל פעם מחדש ברמה העיצובית, ברמה האנרגתית, ברמה האישית וההשפעה הניכרת בכלל דפוסי החיים.


סאלי שינתה בי לא מעט מתפיסות המחשבה וההבנה גם בסוגייות של משפחה, וכאם חד הורית בכל הכרוך בתנהלות עם ילדי.


הכרותי עם סאלי מתפרשת על כ-15 שנה. כמעצבת פנים במקצועי תחום עיצוב הפנים והאדריכלות הפגישו פעמים רבות עבודה משותפת עם סאלי. עבודה מלאה במקצועיות, דיוק, רגישות והרבה תובנות. לא פעם הפנתי את לקוחותי לייעוצה של סאלי בפאנג שוואי, החיבור מולה תמיד היה מיידי, תקשורת בין אישית זורמת ומלאה בהשראה. התוצאות והתהליך איתגרו לא פעם, ועם זאת תמיד יצאו מוצלחות ולשביעות רצון לקוחותי. חייבת לציין כי חלק מלקוחותי החוזרים חזרו אף לסאלי לקבלת שרותיה בשנית בלי למצמץ... הדרך עובדת.


סאלי בכל פרוייקט מפתיעה אותי מחדש. מאתגרת, ועם זאת התוצאה תמיד יוצאת נפלאה ומוצלחת ללקוחותי בפרט ולי כמעצבת פנים בכלל.


כלל הפרוייקטים שלי עם סאלי מגוונים ומותאים אישית לאופיו, צרכיו וטעמיו של הלקוח, בהתאמה מלאה לחזון של משרדי  ולשרותי מול לקוחותי. כל פרוייקט ייחודי וייעדוי בתכנון, בסגנון, בחומרים, ובצבעוניות מה שמאפשר לי וורסטיליות וגיוון בפרוייקטים אך עדיין בהתאמה לקו העיצובי שלי.

ענת צימט

יועצת משפטית

הכרתי את סאלי לפני עשר שנים כשעיצבתי את הדירה הראשונה שלי, ומייד התאהבתי. הדיוק ,העומק והאישיות המיוחדת שלה שבחכמה ורגישות רואה הכל. הרגשתי שבשניה היא זיהתה את הצרכים שלי ושל משפחתי  וידעה להביא אותם לידי ביטוי גם בבית בצורה שהשפיעה עלינו באופן כמעט מיידי.

 

העבודה המשותפת עם המעצבת שלי וקבלת ההחלטות המונחית הובילה את עיצוב הדירה להרמוניה מיוחדת שעד היום גורמת להתפעלות ויוצרת תחושה טובה וזרימה אצל כל מי שנכנס. מאז כבר הספיקה סאלי ללוות אותי גם בשיפוץ הדירה ועכשיו בתכנון בית המגורים החדש.


 מעבר לפנג שוואי סאלי מכניסה גם ראייה מיוחדת פנימה אל תוך היחסים בבית, אל הזוגיות המשפחתיות, ההורות ואפילו הקריירה, ובכך הצליחה ליצור דינאמיקה אחרת ונכונה יותר בין הילדים שלנו כשעזרה לקבוע את סידור השינה בבית ואפילו בזוגיות החל משלב תהליך קבלת ההחלטות בבניה וכלה בהעצמת האיזורים הזוגיים בבית והשפעה על השיח ביננו בדרכה החכמה. בקיצור, מומלץ מאוד!!! חוויה חובה שאני אישית לא זזה בלעדיה.

יעל ריבר

אדריכלית פנים

אחרי יותר מ20 שנות נסיון כמעצבת פנים ניגשתי לתכנן את הבית שלי והרגשתי שהלכתי לאיבוד. 

 

סאלי הצליחה להראות לי את הדרך ,ליוותה אותי עם המון סבלנות, מקצועיות ותשוקה. סאלי פתחה את החלל של הדירה וגם פתחה לי את הלב. סאלי הכניסה המון אור לדירה, חיים והכי חשוב נתנה לה נשמה.


העבודה עם סאלי הינה חוויה בלתי נשכחת, תענוג מכל רגע. משלב התכנון הראשוני עד הפריט האחרון שבחרנו ביחד, קיבלתי המון ביטחון וידעתי שכל החלטה היתה נכונה ומדוייקת.


סאלי אין לי מספיק מילים להודות לך..
אני מאחלת לנו שיהיו עוד המון פרוייקטים משותפים ביחד.

ג'ני ברמן

אנליסטית כלכלנית

סאלי היקרה, אני מודה ליקום על פגישתנו, ההיכרות והעבודה איתך הביאו לביתנו ביטחון, בריאות, שמחה ופרנסה.


את בן אדם קסום שמשרה סביבך אווירה של חום, אהבה, אכפתיות ושלום.


יש לך שילוב מנצח של חוש אסתטי מפותח יחד עם סופר מקצועיות בנושא פנג שוואי.


תודה על השינויים החיובים שהכנסת לחיים ולבית שלנו!!